نیک دانلود

پکیج کامل تولید تا تحویل درب فلزی

۲۶ تیر ۱۳۹۷

درب‌های فلزی استفاده شده در ساختمان‌ها انواع مختلفی دارند که بسته به محل مصرف آن‌ها در یک ساختمان اداری یا مسکونی انتخاب و استفاده می‌شوند. زمانی که از یک پیکج کامل درب فلزی از مرحله صفر تا تحویل صحبت می‌کنیم، منظور دقیقا چیست؟ منظور از انواع درب فلزی همان محل استفاده و نصب آن در یک ساختمان مد نظر ماست. برای مثال: درب حیاط، درب لابی، درب پارکینگ، درب ورودی ساختمان و تمام درب‌هایی که در ساختمان به کار می‌روند و می‌توانند فلزی باشند منظور نظر ما است. اگر اطلاعی از این موضوع ندارید این نوشته را حتما مطالعه کنید.

منظور از پکیج کامل درب فلزی چیست؟

درب فلزی پایون

پکیج کامل درب فلزی

زمانی که برای سفارش محصولات فلزی مانند درب‌های فلزی، سراغ یک کارگاه یا فروشگاه تولیدات صنایع فلزی مراجعه می‌کنید، اگر خیلی برای سلیقه مشتری احترام قائل شوند، تنها کاری که طبق روال خودشان فکر می‌کنند باید انجام دهند، جویا شدن طرح مورد نظر شما و اندازه‌گیری ابعاد درب یا محصول درخواستی است. اگر خیلی حرفه‌ای باشند آلبومی از نمونه کارهایش را به شما نشان می‌دهد. در زمان تحویل متوجه می‌شوید که چه اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اید. چرا که یا طرح مورد نظر شما با طرح اجرا شده زمین تا آسمان متفاوت است یا ابعاد محصول ساخته شده دقیق نیست و متناسب با چهارچوب مورد نظر نیست. در محصولات فلزی مخصوصا در درب‌های فلزی، زمانی که در ابعاد حتی یک سانتی‌متر اختلاف وجود داشته باشد در هنگام نصب مشکل ایجاد خواهد شد.

درب‌هایی که در مجموعه پایون ساخته می‌شود، دقیقا هم در ابعاد و هم در طرح و نقشه، همان چیزی که است که شما در ذهن خود داشته‌اید. یعنی چیزی که سفارش داده بودید را تحویل می‌گیرید نه کمتر نه بیشتر!

تفاوتی نمی‌کند که این درب برای چه منظوری باشد، درب ورودی ساختمان، درب ورودی حیاط و یا …! مناسب طرح، نقش و ابعاد اختصاصی شما، یراق آلات، قفل، چارچوب، تزیینات و حتی رنگ ارائه می شود. منظور از پکیچ در محصولات فلزی، یعنی طراحی، اجرا، نصب و ضمانت. وقتی می گوییم پکیج، یعنی سیر تا پیاز اجرای درب ساختمان در دستان شما قرار خواهد گرفت.

ویژگی منحصر به فردی محصولات درب‌های ساخته شده با استفاده برزش لیزری دارند، این است که می‌توان طرح و نقش دلخواه و اختصاصی را مو به مو ارائه داد. تمام کارهایی کخ در مجموعه پایون انجام می‌شوند با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های ساخت درب فلزی و توسط افراد مختصص در حوزه طراحی، ساخت و اجرا هستند. تکنولوژی‌ای که درب فلزی پایون از آن استفاده می‌کند، فناوری برش لیزری است که می‌تواند به دقیق‌ترین و ظریف‌ترین صورت از دل آهن، الماس بتراشد. اگر پیش از این مشتری ما بوده‌اید حتما در مورد پکیج کامل درب فلزی پایون، اهمیت امنیت درب ورودی و سیاست‌های کاری ما اطلاع دارید. اما در مراجعات حضوری و مکاتبات اینترنتی ممکن است سوالاتی مطرح شود که لازم می‌دانیم کمی بیشتر این موضوع را تشریح کرده و نقاط مبهم را شفاف کنیم.

اگر به گفته ما شک دارید بهتر است سری به وبسایت پایون به نشانی metaldoorart.com مراجعه کرده و از نمونه کارهای انجام شده، لذت ببرید و به دنبال حقانیت گفته ما بگردید.

در این نمونه کارها می‌توانید انواع مدل‌های درب ورودی ساختمان، مدل درب حیاط، مدل درب پارکینگ و … را مشاهده کنید.

سخن آخر

مجموعه صنایع فلزی پایون (متال دُر) دارای دو ویژگی مهم است. اول اینکه این مجموعه، قادر است تمام نقاط کشور را تحت پوشش قرار داده و به سراسر ایران خدمات ارائه دهد. یعنی می‌توانید هم به نمایندگی‌های ما مراجعه کنید و هم از طریق خط تولید ما سفارش خود را به ثبت برسانید. دوم اینکه محصولات ارائه شده در مجموعه صنایع فلزی پایون، از انعطاف پذیری و آیند‌ه‌نگری بالایی برخور دارند برای مثال: اگر در حال حاضر قصد اجرای جک و کنترل از راه دور به طور مثال برای درب حیاط و یا درب پارکینگ را ندارید، محل اتصال پیش بینی شده و در بازه ای از طول عمر درب امکان افزودن این قابلیت وجود خواهد داشت.

دفتر فروش تبریز: میدان بسیج – نرسیده به ورودی مرزداران – درب فلزی پایون
شماره تماس: ۷۲-۳۶۳۷۴۲۷۱ (۰۴۱)
فکس: ۳۶۳۷۴۲۱۲ (۰۴۱)

دفتر فروش تهران: بزرگراه رسالت، بعد از سید خندان، ۵۰ متر مانده به حسن بنا جنوبی، پلاک ۱۱۱۴، درب فلزی پایون
شماره تماس: ۲۶۱۴۱۲۵۹ – ۲۲۵۳۴۶۲۳ (۰۲۱)